eTwinning projekto "Kaip tapti olimpiečiu?" gegužės mėnesio veiklos
2024-06-10
 eTwinning projekto "Kaip tapti olimpiečiu?" gegužės mėnesio veiklos

Gegužės mėnesį eTwinning projektas "Kaip tapti olimpiečiu?" pasiekė savo kulminaciją su įspūdingomis baigiamosiomis veiklomis. Projekto dalyviai iš įvairių mokyklų susivienijo įspūdingam bendram šokiui, kuris simbolizavo vienybę, draugystę ir bendrą tikslą siekti sveikos gyvensenos. Visose dalyvaujančiose mokyklose taip pat vyko įvairūs sporto renginiai, kuriuose mokiniai demonstravo savo fizinius gebėjimus ir sportinį entuziazmą.
Labai džiaugiamės, kad į šias veiklas aktyviai įsitraukė ir tėveliai. Jie ne tik palaikė savo vaikus, bet ir patys dalyvavo sportinėje veikloje, prisidėdami prie sveikos gyvensenos skatinimo. Buvo matyti daug šypsenų ir džiaugsmo, kai tėvai ir vaikai kartu sportavo ir dalinosi laimėjimais. Tokie bendri užsiėmimai stiprina šeimos ryšius ir skatina sveiką gyvenimo būdą.
Esame be galo laimingi, kad šis projektas buvo labai naudingas vaikams. Jie ne tik išmoko daugiau apie olimpines vertybes ir sveiką gyvenimo būdą, bet ir susidraugavo su bendraamžiais iš kitų mokyklų. Šios patirtys padės jiems siekti savo tikslų ir toliau puoselėti sveiką gyvenseną.
Tikime, kad "Kaip tapti olimpiečiu?" projektas įkvėpė vaikus ir jų šeimas siekti daugiau, būti aktyvesniems ir sveikesniems. Dėkojame visiems dalyviams ir partneriams už įsitraukimą bei draugystę, kuri tęsis ir po projekto pabaigos.

Nuorodos