"Išmaniosios rudens gėrybės"
"Išmaniosios rudens gėrybės"

Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis" kviečia dalyvauti tarptautiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytinių projekte "Išmaniosios rudens gėrybės". Prisijungti prie šio projekto taip pat galite ir eTwinning platformoje (prisijungimui eTwinning platformoje, naudokite EU login). Smagių atradimų ir kūrybinių idėjų!

 

Informacija
Informacija

Džiugiai informuojame, kad į Kauno miestą grįžta pozityvios tėvystės programa „Neįtikėtini metai". Su nauja grupe startuojame rugsėjo 29 d. nuo 16.00 val. Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu, vieną kartą per savaitę (ketvirtadieniais), iš viso 18 susitikimų, vieno susitikimo trukmė 2 valandos. 

Programa skirta tėvams, kurie augina 3-6 metų vaikus. Plačiau apie programą skaitykite paspaudę nuorodą:

https://neitiketini-metai.lt/tevams-apie-programa/

Programos lankymas yra nemokamas.

Būtina registracija:

https://forms.gle/99iyZpz1XJ1QGfCY6 

Surinkus 8 asmenų grupę registracija bus stabdoma ir kitus dalyvius kviesime prisijungti prie naujos grupės, vyksiančios 2023m. vasario mėn.

 

Gražios dienos, 

Grupės vadovės: Giedrė Tel. 868833396;  Indrė Tel. 865499760

https://neitiketini-metai.lt

 

KVIEČIAME SUDALYVAUTI STEP 6-12 programos mokymuose!
KVIEČIAME SUDALYVAUTI STEP 6-12 programos mokymuose!

STEP tėvystės įgūdžių grupė skirta tėvams, norintiems geriau suprasti savo vaiką ir augti kartu su juo. Daug tėvų, bendraudami su savo vaikais, kiekvieną dieną susiduria su didesniais ar mažesniais iššūkiais: sunku suprasti vaiką ir jo norus, vaiko elgesys dažnai kelia susierzinimą ar pyktį, jaučiame per mažai artimo bendravimo su vaiku. Ši programa paremta pozityviais auklėjimo principais.

Būtina išankstinė registracija! 

Registracija vyksta el.paštu: spindpsichologe@gmail.com iki 09 / 30 d. 

Kviečiami tėveliai, auginantys vaikus nuo 5 m. 6 mėn. iki 12 m. 6 mėn.

Mokymus ves psichologė Žydrūnė Jankauskienė.

Mokymai yra nemokami! 

Daugiau informacijos apie STEP www.stepgrupes.lt  ir  prisegtuke.

 

Rugsėjo 1 – osios šventė!
Rugsėjo 1 – osios šventė!

 

SKELBIAMA PASTATO PRITAIKYMO ŽMONĖMS SU NEGALIA (KELTUVŲ ĮRENGIMO) DARBŲ PRADŽIA
SKELBIAMA PASTATO PRITAIKYMO ŽMONĖMS SU NEGALIA (KELTUVŲ ĮRENGIMO) DARBŲ PRADŽIA
Mieli tėveliai,
 
Nuo 2024 m. Lietuvoje pradedamas visuotinis įtraukusis ugdymas, užtikrinantis vienodas ugdymo galimybes visiems vaikams, todėl mūsų įstaigoje nuo rugpjūčio 16 d. prasidės PASTATO PRITAIKYMO ŽMONĖMS SU NEGALIA (KELTUVŲ ĮRENGIMO) darbai. Dėl atsiradusių papildomų nuo įstaigos administracijos nepriklausančių darbų (darbo projekto rengimo, jo ekspertizės ir geologinių grunto tyrimų), renovacijos darbai pradedami vėliau nei planuota.
 
Prasidėję renovacijos darbai šiek tiek pakoreguos mūsų įprastą kasdienybę:
 • Vykdant renovacijos darbus bus aptverta teritorija bendruomenės saugumui užtikrinti.
 • “Boružėlių“ ir „Zuikučių“ grupės vaikučiai bus perkelti į kitas patalpas.
 • Ugdymo procesas vyks įprastu ritmu.
 
Mūsų bendruomenė stengsis užtikrinti kokybišką ir visapusišką ugdymo procesą. Prašome supratimo ir pagarbos vieni kitų atžvilgiu.
 • Pritaikant darželio pastatą žmonėms su negalia bus įrengti du liftai, vienas keltuvas, užtikrinantys saugų neįgaliųjų judėjimą pastato viduje ir įrengta saugumo reikalavimus atitinkanti nuovaža.
 
Kilus klausimams kreipkitės į direktorę Dovilę Velmunskę tel.: +370 679 79004 arba 8 37 731694, mielai Jums suteiksime visą informaciją.
 
Nuoširdžiai
Administracija
 

POKYČIAI DARŽELIUOSE NUO RUGSĖJO 1-OSIOS
POKYČIAI DARŽELIUOSE NUO RUGSĖJO 1-OSIOS

Vaikų darželiuose svarbiausi keli dalykai – kokybiškas mažųjų kauniečių ugdymas ir skanus bei sveikas maistas. 

Sparčiai kylančios produktų kainos verčia ieškoti sprendimų, kaip užtikrinti sočius ir subalansuotus pietus lopšelių-darželių ir priešmokyklinių grupių auklėtiniams. 

 • Kauno mieste vaikų maitinimas nebrango jau 12 metų (nuo 2010-ųjų), tad dabar tiesiog būtina perskaičiuoti ligšiolinius įkainius.
 • Vieno maitinimo kaina padidės nuo 10 iki 32 euro centų. 
 • Maisto gamyba bei kiti virtuvės kaštai ir toliau bus dengiami miesto biudžeto lėšomis.
 • Specialistai per vasarą tobulins valgiaraščius, praturtindami naujais naudingais produktais.
 • Pokyčiai įsigalios nuo Rugsėjo 1-osios.
 • Vaikų maitinimas Kauno darželiuose ir mokyklose toliau išliks pigiausias tarp didžiųjų miestų.
 • Pagrindinės priežastys: kylančios maisto produktų, kuro ir logistikos kainos.
 

Edukacija Kauno priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje
Edukacija Kauno priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje

Vasara kelionių metas ir labai smagu, kai į išvykų organizavimą įsijungia ugdytinių tėveliai. Kauno m. l/d "Spindulėlis" "Zuikučių" gr. vaikus ugdytinio mamytė pakvietė į edukacinį užsiėmimą centrinėje Kauno priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Išklausę pasakojimus apie gaisrų prevenciją , pažiūrėję filmuką apie bebriuką Ugnių, vaikai susipažino su gaisrininkais gelbėtojais, jų darbu, matavosi aprangas ir šalmus, sulipę į gaisrines mašinas, susipažino su įranga. Dėkui už informatyvų ir naudingą užsiėmimą.

 

Spalvota vaikystė
Spalvota vaikystė

Kauno lopšelyje darželyje „Spindulėlis“ vyko šventė „Spalvota vaikystė“, skirta Tarptautinei Vaikų gynimo dienai paminėti. Vaikus ir tėvelius pasitikdami linksma muzika ir džiugiu sveikinimu, vėliau visus vaikus į šventę sukvietė atvykusi Pepė Ilgakojinė! Ši pramuštgalvė ir linksmuolė lydėjo vaikus į „spalvotas stoteles“, kuriose vaikai buvo supažindinti su pirmosios pagalbos teikimu bei emocijų pažinimu, grojo įvairiais muzikos instrumentais, pūtė muilo burbulus, žaidė tinklinį, džiaugėsi spalvotu parašiutu, išbandė šokinėjimą su maišais, na, o savo svajones tapė ant skaidrios plėvelės. 

 

 

Tėvelių dėmesiui!
Tėvelių dėmesiui!

Lopšelyje-darželyje "Spindulėlis" turime 1 laisvą vietą 2-3 metų amžiaus (lopšelio grupėje) ir 3 laisvas vietas 4-5 metų amžiaus vaikams nuo rugsėjo 1 dienos. Informacija tel. 837731694 arba 867979004

 

SOCIALINIS - KŪRYBINIS PROJEKTAS „ŠEIMA – ŠEIMAI“
SOCIALINIS - KŪRYBINIS PROJEKTAS „ŠEIMA – ŠEIMAI“

Projektas skirtas Tarptautinei šeimos dienai – gegužės 15 d. paminėti, akcentuojant šeimos svarbą vaiko gyvenime. Projektu siekiama stiprinti šeimos narių ryšį, įtraukiant tėvus į projektinę kūrybinę veiklą bei ugdyti vaikų socialinę ir meninę kompetencijas. Vaikai drauge su tėvais ir pedagogais gamintas atvirutes dovanojo savo draugams ir jų šeimoms. Tai suteikė vaikams daug džiaugsmo ir smagių akimirkų.

 

Lopšelis - darželis "Spindulėlis" gavo aktyvios mokyklos statuso pripažinimą
Lopšelis - darželis "Spindulėlis" gavo aktyvios mokyklos statuso pripažinimą

2022 m. gegužės 12 d. įvyko Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisijos (toliau – Komisija) nuotolinis posėdis, kurio metu buvo aptarti sveikatos stiprinimo programų ir fizinio aktyvumo skatinimo veiklos planų vertinimo rezultatai ir priimtos galutinės išvados. Lopšelis - darželis "Spindulėlis" gavo aktyvios mokyklos statuso pripažinimą.

 

Komandą vyko į Didįjį Lietuvos mažųjų žaidynių festivalį Jonavoje
Komandą vyko į Didįjį Lietuvos mažųjų žaidynių festivalį Jonavoje

Gegužės 8 dieną Kauno lopšelio - darželio "Spindulėlis" ugdytinių komandą vyko į Didįjį Lietuvos mažųjų žaidynių festivalį Jonavoje, kuriame šokome, sportavome bei dalyvavome įvairiose žaidynių veiklose. Festivalyje smagiai leidome laiką su draugais ir žaidynių talismanu Ąžuolu bei turėjome pačią geriausią palaikymo komandą - ugdytinių tėvelius. Džiaugiamės tokia galimybe dalyvauti puikiame renginyje, kurio organizatoriai sukūrė tikrą šventę vaikams.

 

Saugokis triukšmo,pasiklausyk tylos
Saugokis triukšmo,pasiklausyk tylos

Kiekvienais metais paskutinį balandžio mėnesio trečiadienį minima Tarptautinė triukšmo suvokimo diena. Lopšelio - darželio "Spindulėlis" ugdytinius šią dieną kvietėme bent pora minučių pabūti tyloje, pasiklausyti "natūralaus triukšmo" - paukščių čiulbesio, medžių šlamesio ar užsiimti kitomis veiklomis tyloje. "Boružėlių" ir "Zuikučių" grupės vaikai diskutavo ir išreiškė savo nuomonę apie tylą, atliko mankštą tyloje - kartojo rodomus pratimus be žodžių, klausantis ramios muzikos, ugdytiniai žaidė žaidimą "Tylos varpelis", "Tylos karalius", klausėsi jūros ošimo ir delfinų skleidžiamų garsų. Tylos valandėlės žmogui yra būtinos. Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie triukšmo mažinimo.

 

Vaikų profilaktinis skiepijimas – saugus būdas apsisaugoti nuo užkrečiamųjų ligų
Vaikų profilaktinis skiepijimas – saugus būdas apsisaugoti nuo užkrečiamųjų ligų

Paskutinę balandžio mėnesio savaitę minint Europos imunizacijos savaitę, svarbu atkreipti dėmesį į vaikų profilaktinį skiepijimą. Todėl Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kauno departamentas kviečia tėvelius:

 1. Peržiūrėti savo vaikų skiepijimo istoriją, atsiverčiant Skiepijimo pažymėjimą (pasą) arba e-sveikatoje esančią informaciją pagal žemiau pateiktą Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių (toliau – Kalendorius).
 2. Įsitikinti, kad Jūsų vaikas yra paskiepytas visomis vakcinomis, nurodytomis Kalendoriuje.
 3. Jeigu vaikas nėra paskiepytas pagal Kalendorių, kreiptis į savo šeimos gydytoją dėl individualaus skiepijimų plano sudarymo ir užtikrinti vaikų apsaugą nuo užkrečiamųjų ligų.
 4. Pasitarti su savo šeimos gydytoju dėl rekomenduojamų skiepų, kurie nėra įtraukti į Kalendorių arba pakartotinių skiepų, jeigu jau atėjo laikas.
 5. Jeigu dar turite abejonių dėl skiepijimų aktualumo, ar kitokių klausimų, kreipkitės į savo šeimos gydytoją, gydytoją infektologą ar kitą patikimą specialistą. Nepalikite neišspręstų klausimų.
 

EUROPOS IMUNIZACIJOS SAVAITĖ 2022
EUROPOS IMUNIZACIJOS SAVAITĖ 2022

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Kauno departamento specialistai pataria peržiūrėti savo skiepijimo istoriją ir pasitarti su savo šeimos gydytoju dėl rekomenduojamų arba pakartotinių skiepų. Skiepai reikalingi visą gyvenimą ir tinkami įvairaus amžiaus asmenims, ne tik vaikams.

 

"Lietuvos mažųjų žaidynės 2022" II etapas
"Lietuvos mažųjų žaidynės 2022" II etapas

Balandžio 13 dieną Kauno lopšelyje - darželyje "Spindulėlis" įvyko "Lietuvos mažųjų žaidynės 2022" II etapas - festivalis visai įstaigos bendruomenei. Žaidynių metu mažieji olimpiečiai, kartu su įstaigos darbuotojais prisiminė olimpinius simbolius, visi kartu pasakė žaidynių priesaiką, atliko apšilimą su žaidynių talismanu Olimpiuku ir pradėjo varžytis įvairiausiose estafetėse bei dalinosi geromis emocijomis.

 

Patarimus vaikučiams dalijo virtuvės Šefė Jolanta Gervienė
Patarimus vaikučiams dalijo virtuvės Šefė Jolanta Gervienė

Kokios spalvos yra baklažanas? O svogūnas? Pomidoras yra daržovė ar uoga? Kuri saliero dalis yra valgoma (šaknis, lapai, ar stiebas)? O ar žinojote, kad žvaigždės formos vaisius vadinamas karambola? Ką bendro turi citrina, česnakas ir imbieras? Šias edukacines užduotis ir patarimus balandžio 15 d. "Zuikučių" gr.vaikučiams dalijo virtuvės Šefė Jolanta Gervienė. Vaikams buvo suteikta galimybė sustiprinti žinias apie vaisius ir daržoves bei patiems pasigaminti sveikuoliškų skanėstų.

 

Pasitikdami Velykas
Pasitikdami Velykas

"Zuikučių" gr. vaikai, pasitikdami Velykas, margino kiaušinius, panaudodami dekupažo techniką, bei skutimosi putas ir maistinius dažus. Margučiai gavosi nuostabūs!

 

Laukdami Velykų
Laukdami Velykų

Laukdami Velykų, "Zuikučių" gr. vaikai gamino oliziukus. Labai gražūs gavosi oliziukai, belieka laukti, kol sudigs "plaukai"

 

Koks Verbų sekmadienis be verbų?
Koks Verbų sekmadienis be verbų?

Koks Verbų sekmadienis be verbų? -pagalvojo "Zuikučių" gr. vaikai ir, panaudodami Izabelės močiutės padovanotas floristines medžiagas, pasigamino verbas.

 

Esu sportiškas ir aktyvus
Esu sportiškas ir aktyvus

Šių metų balandžio 11 dieną, "Zuikučių" ir "Boružėlių" grupių vaikai, turėjo galimybę aktyviai praleisti rytą fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmime "Esu sportiškas ir aktyvus" su VŠį Judesio studijos „Strakaliukas“ sporto bei sveikatingumo trenere. Po užsiėmimo vaikai džiaugėsi smagiai praleistu laiku, apdovanojimais bei dalinosi puikiomis emocijomis.

 

Mes visi skirtingi, bet vieni kitiems reikalingi
Mes visi skirtingi, bet vieni kitiems reikalingi

Jūs, ypatingieji mūsų draugai, priklausote bendruomenei, kuriai esate svarbūs ir reikalingi. Tikras draugas yra tas, kuris laiko draugo ranką ir tokiu būdu paliečia draugo širdį. “Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą”. (Kanadiečių sėkmės mokytojas John Kehoe)

 

Gerumas paliečia ir mus…
Gerumas paliečia ir mus…

“Sėkime gerumo sėklas kitiems, nes meilės vaisiai visada paliečia ir mūsų gyvenimus”. (Kunigas ir lyderystės mokytojas Rytis Gurkšnys) Mokytojai, bendruomenė, vaikai ir jų tėvai norėjo pasidalinti savo širdies gerumu su Ukrainos vaikais. Mes su jumis, jūs ne vieni.

 

Trikrepšio festivalis
Trikrepšio festivalis

Trikrepšio festivalis skirtas Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti.

 

"Lietuvos Mažųjų Žaidynių" pirmojo etapo užduotis ugdytiniai įveikė puikiai!
 "Lietuvos Mažųjų Žaidynių" pirmojo etapo užduotis ugdytiniai įveikė puikiai!

 "Lietuvos Mažųjų Žaidynių" pirmojo etapo užduotis ugdytiniai įveikė puikiai!

 

Informacija
Informacija

            

 

INFORMACIJA DĖL TESTAVIMO
INFORMACIJA DĖL TESTAVIMO
Atlikus tėvų apklausą, skirtą preliminariai tėvų nuomonei dėl vaikų testavimo iš seilių ėminių (vadinamųjų - čiulpinukų, ledinukų) sužinoti, paaiškėjo, kad 72% apklausoje dalyvavusių ugdytinių tėvų sutiktų, kad jų vaikas po kontakto su sergančiuoju būtų testuojamas iš seilių ėminių. 
Įstaigoje priimtas sprendimas vykdyti testavimą: 
 • vaikai bus testuojami tik po sąlyčio su sergančiuoju COVID-19 liga ir tik tėvams sutikus;
 • jeigu vaiko tėvai nesutinka dėl testavimo, vaikas galės lankyti ugdymo įstaigą.
Testavimas po sąlyčio su sergančiuoju bus vykdomas pagal algoritmą:
 • pirmą kartą - nedelsiant po teigiamo atvejo nustatymo grupėje;
 • po to - po 48/ 72 val. ir dar po 48 val. (testavimas turėtų tęstis ne ilgiau 10-ies dienų po turėto kontakto).
Pridedame video, kuriame paaiškinta ir pademonstruota, kaip vykdomas testavimas:
 

PROJEKTAS „MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI"
PROJEKTAS „MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI"

Organizuojame siekdami atkreipti visuomenės dėmesį į bendras veiklas, asmeninių stiprybių atskleidimą, draugiškumo puoselėjimą, kad jame galėtų pasireikšti ir ypatingi, specialiųjų ugdymosi poreikių turintys, vaikai.

 

Informacija
Informacija

 

Informacija
Informacija

 

Pirmosios pagalbos kursai
Pirmosios pagalbos kursai

Vasario 23d. l/d "Spindulėlis" vyko pirmos pagalbos kursai ugdymo įstaigos darbuotojams. Nei viena iš mūsų negali numatyti, kur laukia nelaimė, todėl privalome būti pasiruošę įvairiom gyvenimo situacijom. Pirmoji medicininė pagalba - tai pirmas žingsnis padėti kitiems ir operatyviai bei tikslingai sureaguoti tokiais atvejais, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei.

 

Nupiešiu dainą Lietuvai
Nupiešiu dainą Lietuvai

Boružėlių ir Zuikučių gr. ugdytiniai Akvilė, Domas, Tėja ir Urtė dalyvauja Respublikiniame ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų kūrybiniame muzikos ir dailės projekte "Nupiešiu dainą Lietuvai". Atlieka I.Šeduikienės dainą "Nupiešiu savo Lietuvą mažytę".

 

Projektas "Lietuvos mažųjų žaidynės"
Projektas "Lietuvos mažųjų žaidynės"

Jau aštunti metai iš eilės Kauno l/d "Spindulėlis" dalyvauja Respublikiniame projekte "Lietuvos mažųjų žaidynės" ir šie metai mums ne išimtis. Kadangi mūsų įstaigos ugdytiniai yra fiziškai aktyvūs ir motyvuoti judėti, todėl dalyvaujame įvairiuose sporto projektuose ir džiaugiamės pasiekimais. Trumpai apie "Lietuvos mažųjų žaidynės 2022" projektą: Projektas vyksta vasario 1 - birželio 30 dienomis.

 

Projektas "Mes pažįstame formas, dydžius ir spalvas"
Projektas "Mes pažįstame formas, dydžius ir spalvas"

2022 m. sausio 17-28 d. lopšelyje darželyje vyko projektas "Mes pažįstame formas, dydžius ir spalvas". Pasaulyje kiekvienas žmogus susiduria su formomis, dydžiais ir spalvomis. Regimąjį suvokimą pradedame ugdyti jau nuo ikimokyklinio amžiaus. Todėl formų, dydžių ir spalvų pažinimas – neatsiejama ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo dalis. Siekiant įvairių gebėjimų vaikų aktyvaus įsitraukimo svarbu ugdyti kompetencijas įvairiose veiklose. Projektas skirtas pasiruošimui įtraukiajam ugdymui, siekiant pedagogų bendruomenės bendradarbiavimo, ugdant vaikų pažinimo, komunikavimo, sveikatos, socialinę bei meninę kompetencijas. 

 

Projektas "Rūšiuoju-saugau Žemę"
Projektas "Rūšiuoju-saugau Žemę"

Priešmokyklinėje "Zuikučių" gr. dvi savaites vyko projektas "Rūšiuoju - saugau Žemę", kurio metu vaikai sužinojo apie atliekų rūšiavimą, šiukšlių perdirbimą ir kt. Iš įvairių panaudotų dėžių, ritinių, medžiagos skiaučių priešmokyklinukai gamino norimus gyvūnus. Darbai - nuostabūs! Projekto pabaigoje, kartu su l/d "Gandriukas" ir A.Stulginskio daugiafunkcinio centro vaikais dalyvavome nuotolinėje viktorinoje apie šiukšlių rūšiavimą.

 

Renginys įstaigos bendruomenei: 2021-12-15/20 „Pasikeiskime dovanėlėmis“
Renginys įstaigos bendruomenei: 2021-12-15/20 „Pasikeiskime dovanėlėmis“

Kalėdų metas pripildytas gerumo, švelnumo, maloningumo, jautrumo, tikros meilės, spinduliuojančios šviesos, vidinio tvirtumo, vilties ir tikėjimo žmogaus gerumu ir geresniu pasauliu. Kalėdos yra šilčiausia metų šventė, suburianti ir šildanti tarpusavio artuma ne tik šeimos narius, artimus žmones ir mylimuosius, bet ir bendruomenes. Kada gauname dovaną, pilnėja mūsų delnai. Kada duodame ją kitiems - pilnėja mūsų širdis. Tad pripildykime per Kalėdas širdis gerumu!

 

ANKSTYVOJO, IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS IR SPECIALIŲJŲ UGDYMOSI POREIKIŲ TURINČIŲ VAIKŲ ŠVENTINIO KALĖDŲ PROJEKTO „NYKŠTUKŲ KALĖDOS!“AKIMIRKOS
ANKSTYVOJO, IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS IR SPECIALIŲJŲ UGDYMOSI POREIKIŲ TURINČIŲ VAIKŲ ŠVENTINIO KALĖDŲ PROJEKTO „NYKŠTUKŲ KALĖDOS!“AKIMIRKOS

Jau žiemužė atskubėjo. Žemėn snaigės krist pradėjo... Kai negalėjome organizuoti didelių švenčių ir pasikviesti Kalėdų Senelio iš Laplandijos, patys pedagogai pradžiuginome vaikus, pakviesdami juos ir pedagogus Advento laikotarpiu džiaugtis artėjančia Kalėdų šventės dvasia dainomis, žaidimais, muzikos garsais. Kartu buvome draugiški, supratingi, empatiški šalia esantiems.

 

Konkursas Kauno lopšelio-darželio „Spindulėlis“ direktoriaus pareigoms eiti
Konkursas Kauno lopšelio-darželio „Spindulėlis“ direktoriaus pareigoms eiti

Kauno miesto savivaldybė 2022 m. sausio 4 d. paskelbė konkursą Kauno lopšelio-darželio „Spindulėlis“ direktoriaus pareigoms eiti. Atranka 2022 m. kovo 3 dieną. Daugiau informacijos Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje http://www.kaunas.lt/administracija/veikla/darbo-skelbimai/

 

Neįtikėtini metai
Neįtikėtini metai

Kviečiame Kauno miesto savivaldybės tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai" (The Incredible Years®)! Programa yra skirta tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas. Programa padeda tėvams:

 • išmokti pažinti savo ir vaiko jausmus,
 • geriau suprasti vaiko elgesį ir elgesio sunkumų priežastis,
 • įsigilinti ir taikyti veiksmingus vaiko netinkamo elgesio valdymo būdus,
 • išmokti efektyviai nustatyti ribas, taisykles ir sėkmingai naudoti paskatinimų sistemą,
 • išmokti, kaip ugdyti vaiko savireguliacijos įgūdžius ir kaip padėti vaikui kurti pozityvius santykius su kitais,
 • tobulinant tėvystės įgūdžius, labiau pasitikėti savimi,
 • stiprinti ryšį su vaiku, mėgautis kartu praleistu laiku,
 • suteikti pagalbą savo vaikui ir padėti jam jaustis geriau.

Savivaldybėje planuojamos nuotolinės ir kontaktinės grupės. 

Daugiau apie Programą galima paskaityti čia:

https://neitiketini-metai.lt/tevams-apie-programa/

 Registruotis į tėvų grupes galima čia:

https://neitiketini-metai.lt/savivaldybes-dalyvaujancios-projekte/kauno-savivaldybes-grupe/indre-steponaviciute-kupcinske-ir-giedre-macaitiene/

 

Susitiko su Kalėdų seneliu
Susitiko su Kalėdų seneliu

Gruodžio 17 dieną Zuikučių, Boružėlių, Saulučių ir Viščiukų grupių vaikai vyko į Kauno Lėlių teatrą, kur žiūrėjo spektaklį "Pasakų namai", o vėliau susitiko su Kalėdų seneliu. Puiki ir džiaugsminga išvyka!

 

Projektas „Šviesk, žibinte, kad žemėje būtų šviesu“
Projektas „Šviesk, žibinte, kad žemėje būtų šviesu“

Lapkričio 2-19 dienomis organizuotas Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinis - STEAM projektas „Šviesk, žibinte, kad žemėje būtų šviesu“. Skirtas tamsiuoju metų laikotarpiu, mums visiems, dideliems ir mažiems priminti, kad nors lauke šalta ir tamsu, viduje – šilta ir šviesu, kad mes patys kuriame savo vidinę šviesą ir viso to simbolis projekte – žibintas. Atėjus rudeniui ir medžiams numetus pageltusius lapus, žmogus ima ilgėtis šviesos ir šilumos. Šiuo laikotarpiu puikus metas apžvelgti kaip praėjo metai, kokie darbai nuveikti, uždegti ir nešti vidinę žmogaus šilumą. Tamsiuoju laikotarpiu žmonės turėtų gyventi ramiau, daugiau laiko skirti vidiniam pasauliui. Būti empatiškiems, supratingiems šalia esančiam. Tam kaip simbolis buvo gaminamas žibintas, vaikai kūrybiškai juos dekoravo panaudodami gamtines medžiagas, patys jas surinko, taip patirdami tyrinėjimo džiaugsmą. Taip visi kartu išgyvenome bendrumo ir vidinės šviesos pojūčius. Tai laikas, kai dovanojame, dalinamės, skleidžiame gerumą. Ačiū visiems dalyvavusiems.

 

Projektas „Sveikuoliškas gardus pyragas“ 2021-10-25/11-12
Projektas „Sveikuoliškas gardus pyragas“ 2021-10-25/11-12

Lapkričio 6-oji - TV3 iniciatyva Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Kauno lopšelio-darželio „Spindulėlis“ bendruomenė daug dėmesio skiria sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymui, sveiko gyvenimo būdo populiarinimui. Kadangi šis laikotarpis yra pandeminis, projekto organizatoriai siūlė bendruomenei išsikepti „Sveikuolišką gardų pyragą“ kiekvienoje ugdytinių grupėje ir juo pasivaišinti, pasigrožėti originaliais vaikų kūrybiniais darbais iš įvairios gamtinės medžiagos, vaisių, daržovių, nes ruduo turtingas savo gėrybėmis ir teikia galimybes skleisti vaikų kūrybinius ir meninius gebėjimus.

 

Mokėsi pažinti ,,Pykčio emociją“
Mokėsi pažinti ,,Pykčio emociją“

Spalio 10-ąją minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Priešmokyklinių grupių vaikai kartu su grupės komanda ir darželio psichologe šią dieną paminėjo kūrybiškai. Mokėsi pažinti ,,Pykčio emociją“, mėgino pajusti fizinius pojūčius kūne kai pykstame darant specialius pratimus, kartu mokėsi tinkamų pykčio įveikos būdų – giliai įkvėpti ir iškvėpti, suspausti kumščius ir atpalaiduoti, tinkamais žodžiais pasakyti, kad pyksta. O pamokėlė baigėsi, kai kiekvienas vaikas pasigamino savo ,,Pykčio kilimėlį“. Kas piešė, kas aplikavo. Šį kilimėlį pasiliko grupėje, kad apėmus šiai emocijai, ,,čia ir dabar“ galėtų savo pyktį ištrepsėti susiradus saugų kampelį ir tokiu būdu pagerinti savo emocinę savijautą.

 

KVIEČIAME Į ,,TĖVYSTĖS ĮGŪDŽIŲ STIPRINIMO GRUPĘ“
KVIEČIAME Į ,,TĖVYSTĖS ĮGŪDŽIŲ STIPRINIMO GRUPĘ“

ESATE KVIEČIAMI Į ,,TĖVYSTĖS ĮGŪDŽIŲ STIPRINIMO GRUPĘ“. TAI GALIMYBĖ PRAPLĖSTI SAVO ŽINIAS AUGINANT SPECIALIŲ UGDYMOSI POREIKIŲ VAIKĄ. ŠI GRUPĖ ORGAZNIZUOJAMA TĖVŲ ŠVIETIMO TIKSLAIS. JOS METU TURĖSIME GALIMYBĘ PAŽINTI SAVO VAIKĄ DAR LABIAU, GERIAU SUPRASTI JO POREIKIUS, TAIP PAT MOKYSIMĖS PASIRŪPINTI SAVIMI IR STIPRINTI SAVO PSICHOLOGINĮ ATSPARUMĄ SUSIDURIANT SU TĖVYSTĖS IŠŠŪKIAIS.

 

Šeimos diena
Šeimos diena

Lopšelio grupės „Drugeliai“ vaikai ir tėveliai, gegužės 15-tą dieną šventė „Šeimos dieną“ pasodino po simbolinį šeimos medelį-dekoratyvinę tują. Šis šeimos simbolis džiugins širdis visų ir išliks ateinančioms kartoms. Šeima, tai tarsi augalas sukurta pačios gamtos. Ją ištobulino pati gyvybė, įtvirtindama ją pasaulyje. Šeimos diena – tai solidarumo, bendražmogiškųjų vertybių puoselėjimo diena.

 

1.2 proc. parama
1.2 proc. parama

Mieli tėveliai, skirkite 1,2%  pajamų mokesčio paramą neprarandant nei cento

Nuoširdžiai dėkojame mūsų bendruomenės nariams, nuolat pervedantiems 1,2% gyventojų pajamų mokesčio dalį mūsų darželiui.

2020 metais gautas lėšas naudojome pavėsinių įsigijimui, civilinės atsakomybės draudimui, žaliuzių atnaujinimui.

Už 2021 metais gautas lėšas planuojame:
Atnaujinti lauko žaidimų aikšteles – įsigyti lauko žaidimų priemonių.

2020 m. gauta 1306 Eur. paramos:

 • Pavėsinės 1240 Eur.
 • Žaliuzės 200Eur.
 • Civilinės atsakomybės draudimas 127 Eur.

 Ačiū už Jūsų paramą, kviečiame ir šiais metais paremti darželį. Prašome užpildyti prašymus (pajamų mokesčio skyrimo forma FR0512 v.4) teikti elektroniniu būdu – per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Šiais metais galima skirti iki 1,2 proc. GPM.

Rekvizitai 1,2% paramai: 

Paramos gavėjo tipas: 2

Kauno lopšelis-darželis „Spindulėlis“

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 191642916

 

PROJEKTO „MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI“
PROJEKTO „MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI“

Balandžio 02 d. – Tarptautinė Autizmo supratimo diena. Ją minėdami naudojame mėlyną spalvą. Pažvelkime į pasaulį ypatingų vaikų akimis. Saulė šviečia mėlynai, medžio lapai mėlyni, gėlės mėlynos…tegul ir mėlyni drugeliai ant savo gležnų sparnelių neša mažųjų svajones…

 

MYLĖKIME, SAUGOKIME ŽEMĘ
MYLĖKIME, SAUGOKIME ŽEMĘ

Respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualaus kūrybinių darbų projekto „MYLĖKIME, SAUGOKIME ŽEMĘ“ skirto Pasaulinei Žemės dienai darbų paroda.

Žemė – turi savo kalbą.

 

„RIEDA RIEDA RIDULUČIAI, TIE VELYKINIAI MARGUČIAI“
„RIEDA RIEDA RIDULUČIAI, TIE VELYKINIAI MARGUČIAI“

Gal pritrūkote idėjų, kaip ruoštis šv. Velykoms?
Artėjant šventėms, visas draugiškas „Spindulėlio“ kolektyvas ir vaikai nori pasidalinti savo darbais, idėjomis ir veiklomis (paspausti ant nuorodos).

https://padlet.com/ausravaivadiene/qo0frp7cfernkill

 

Linksmų artėjančių švenčių linkinti, Kauno l.d. „Spindulėlis“ bendruomenė

 

PROJEKTAS „MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI“
PROJEKTAS „MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI“

Kovo 21 d. – vienos poros, bet iš skirtingų spalvų siūlų ir skirtingais raštais numegztos kojinės yra tapusios tarptautiniu tolerancijos žmonėms su Dauno sindromu simboliu.

 

„Spindulėlio“ darželyje bus daugiau galimybių sportuoti negalią turintiems vaikams
„Spindulėlio“ darželyje bus daugiau galimybių sportuoti negalią turintiems vaikams

„Spindulėlio“ darželyje bus daugiau galimybių sportuoti negalią turintiems vaikams.

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/spindulelio-darzelyje-bus-daugiau-galimybiu-sportuoti-negalia-turintiems-vaikams-1017724

 

MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI
MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI

Balandžio 02 d. – Tarptautinė Autizmo supratimo diena. Ją minėdami naudojame mėlyną spalvą. Pažvelkime į pasaulį ypatingų vaikų akimis. Saulė šviečia mėlynai, medžio lapai mėlyni, gėlės mėlynos…tegul ir mėlyni drugeliai ant savo gležnų sparnelių neša mažųjų svajones…

 

Informacija
Informacija

RESPUBLIKINIO IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ VIRTUALAUS KŪRYBINIŲ DARBŲ PROJEKTO „MYLĖKIME, SAUGOKIME ŽEMĘ“ SKIRTOS PASAULINEI ŽEMĖS DIENAI NUOSTATAI

 

Epidemiologinei situacijai Lietuvoje išliekant grėsmingai, patikslintos vaikų vedimo į ikimokyklinio ugdymo įstaigas Kauno mieste sąlygos
Epidemiologinei situacijai Lietuvoje išliekant grėsmingai, patikslintos vaikų vedimo į ikimokyklinio ugdymo įstaigas Kauno mieste sąlygos

Epidemiologinei situacijai Lietuvoje išliekant grėsmingai, patikslintos vaikų vedimo į ikimokyklinio ugdymo įstaigas Kauno mieste sąlygos:

Kauno miesto savivaldybės administracija 2020-12-17 d. raštu Nr. R-3634 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo“ patikslino, kad tėvai, norintys vesti vaikus į darželį, privalo ugdymo įstaigos direktoriui pateikti motyvuotą laisvos formos prašymą teikti vaikui ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo paslaugas nurodant kodėl vaikas negali būti prižiūrimas namuose.

Prašymus prašome pateikti el.paštu spindulėlis_kaunas@hotmail.com arba grupės auklėtojai iki 2020 m. gruodžio 21 d.

Tikimės visapusiško Jūsų supratimo šiuo sudėtingu laikotarpiu.

Išlikite saugūs ir sveiki.

 

Dėmesio !
Dėmesio !

„Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimu Kauno lopšelio-darželio „Spindulėlis“ dalyje grupių („Saulutės“ grupėje) „nuo 2020-11-20 iki 2020-11-30“ įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Dėl to nurodytu laikotarpiu mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu. Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.“

 

DĖL UGDYMO PROCESO ATNAUJINIMO NUO GEGUŽĖS 18 D.
DĖL UGDYMO PROCESO ATNAUJINIMO NUO GEGUŽĖS 18 D.

Rengdamiesi atnaujinti įstaigos veiklą, kreipiamės į Jus, siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį nuo 2020-05-18 d. Ugdytinių tėvų apklausos duomenys rodo, kad atnaujinti darželio lankymą ruošiasi 85% mūsų darželio ugdytinių, todėl supažindiname Jus su įstaigos darbo tvarka karantino laikotarpiu:

Įstaiga nuo 2020-05-18 karantino metu dirbs nuo 7.30 iki 18.00 val. Tėvai vaikus Įstaigą turi atvesti iki 9.00 val. ir pasiimti iki 18.00 val.

 Tėvai, pradėdami vesti vaiką į darželį, turės pasirašyti deklaraciją, kurią pridedame ir prašome su ja susipažinti iki vaiko atvedimo į darželį. PDF

 

Informacija
Informacija

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. balandžio 23 d. sprendimu  Nr. V-977 informuojame, jog susidarius sprendime nurodytoms situacijoms ir esant poreikiui mūsų ugdytiniams lankyti darželį, prašome informuoti įstaigos administraciją telefonu (8 -37) 73 16 94.

Pažymime, kad turėsite pateikti dokumentus, įrodančius Jūsų individualias situacijas, bei būsite nukreipti lankyti ne mūsų, o Švietimo skyriaus laikinai nustatytą ugdymo įstaigą.

 

2020 balandžio 7 d. vykdyta ugdytinių tėvų el. apklausa
2020 balandžio 7 d. vykdyta ugdytinių tėvų el. apklausa

2020 balandžio 7 d. vykdyta ugdytinių tėvų el. apklausa, kuri atskleidė nuotolinio ugdymo darželyje efektyvumą. Su rezultatais galite susipažinti čia.

 

Mieli tėveliai, skirkite 1,2% (anksčiau buvo 2%) pajamų mokesčio paramą neprarandant nei cento
Mieli tėveliai, skirkite 1,2% (anksčiau buvo 2%) pajamų mokesčio paramą neprarandant nei cento

Nuoširdžiai dėkojame mūsų bendruomenės nariams, nuolat pervedantiems 2% gyventojų pajamų mokesčio dalį mūsų darželiui.

2019 metais gautas lėšas naudojome žaislų grupėse įsigijimui, tentų smėlio dėžėms įrengimui, civilinės atsakomybės draudimui, kompiuterių įsigijimui, žaliuzių atnaujinimui.

 Už 2020 metais gautas lėšas planuojame:
Atnaujinti lauko žaidimų aikšteles – įsigyti lauko žaidimų priemonių.

 

2019 m. gauta 1865 Eur. paramos:

Žaislai grupėse                                                                               410 Eur.

Tentai smėlio dėžėms                                                                   325 Eur.

Žaliuzės                                                                                             50 Eur.

Civilinės atsakomybės draudimas                                             127 Eur.

Kompiuteriai                                                                                 258 Eur.

 

Ačiū už Jūsų paramą, kviečiame ir šiais metais paremti darželį. Prašome iki 2020 m. gegužės 4 d. (imtinai) užpildytus prašymus (pajamų mokesčio skyrimo forma FR0512 v.4) teikti elektroniniu būdu – per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Šiais metais galima skirti iki 1,2 proc. GPM (ankščiau buvo 2 proc.)

 

 Rekvizitai 1,2% paramai:

 

Paramos gavėjo tipas: 2

Kauno lopšelis-darželis „Spindulėlis“

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 191642916

 

MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI
MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI

Balandžio – 02 d. Tarptautinė Autizmo supratimo diena. Autizmo sutrikimus turinčių žmonių skaičius didėja visame pasaulyje, todėl ši problema kasdien vis aktualesnė. Pasaulio bendruomenė balandžio 2 –ąją Autizmo supratimo dieną pažymi naudodama mėlyną spalvą.

 

Karantino rėžimas
Karantino rėžimas

Karantino rėžimo laikotarpiu įstaigos darbas organizuojamas, kuo labiau apribojant socialinių kontaktų darbe galimybę. Pedagogai dirba nuotoliniu būdu.

 

MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI
MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI

Kovo 21 d. – vienos poros, bet iš skirtingų spalvų siūlų ir skirtingais raštais numegztos kojinės yra tapusios tarptautiniu tolerancijos žmonėms su Dauno sindromu simboliu.

 

MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI
MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI

Baigiamasis projekto renginys – šventinis rytmetis, skirtas Draugo dienai paminėti: spektaklis „Pelytė Zita“, žaisliukų draugui ant eglutės gamyba, puošimas, žaidimai, dainos. Svečiai: Kauno lopšelių-darželių „Spindulys“, „Žemyna“, „Vyturėlis“, „Nežiniukas“ ugdytiniai ir mokytojos.

 

Sportuojantis vaikas – sveikas vaikas
Sportuojantis vaikas – sveikas vaikas

Spalio mėn. 8d.“Zuikučių“, „Boružėlių“ ir „Nykštukų“ grupėms vyko fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimas „Sportuojantis vaikas – sveikas vaikas“, kurį pravedė VŠį Judesio studijos „Strakaliukas“ sporto bei sveikatingumo treneriai.

 

SAUGI, JAUKI, LAVINANTI MAŽŲJŲ LAUKO ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ
SAUGI, JAUKI, LAVINANTI MAŽŲJŲ LAUKO ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ

Bendradarbiaujant kartu su ugdytinių tėvais, sugalvojom bendrą projektą. Atnaujinti, sutvarkyti lopšelio grupės „Drugeliai“ lauko žaidimų aikštelę. Aptverti tvorele, pastatyti žaidimo priemonių, taip pat įsigyti mašinų-paspirtukų, vežimėlių-lėlėms vežioti, kamuolių, sūpynes ir kita… Norėjosi, kad vaikams būtų saugu, gera, džiugu žaisti drauge, patirti džiugių emocijų.

Labai dėkingos esame ugdytinio Mato Noreikos tėtei, Juozui Noreikai už pagamintą ir pastatytą lauko žaidimų aikštelės tvorelę ir žaidimo priemonę-virtuvėlę.

 

„PAŪGĖJĘ, PAILSĖJĘ VĖL SUTINKAME RUGSĖJĮ!”
„PAŪGĖJĘ, PAILSĖJĘ VĖL SUTINKAME RUGSĖJĮ!”

Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę 2019 m. rugsėjo mėn. 2 d. 10 val. 30 min.

 

NFORMACIJA TĖVELIAMS DĖL VAIKO SVEIKATOS PAŽYMĖJIMO!
NFORMACIJA TĖVELIAMS DĖL VAIKO SVEIKATOS PAŽYMĖJIMO!

Kaip žinia, nuo 2018m. profilaktinio vaiko sveikatos patikrinimo pažymos formuojamos ir pateikiamos į E – sveikatos sistemą elektroniniu būdu.

 Darželiuose tokia sistema dar yra diegiama, todėl darželinukų tėvai turi perduoti asmeniškai (popierinį sveikatos pažymėjimą) ikimokyklinio ugdymo įstaigoje dirbančiai visuomenės sveikatos priežiūros specialistei.
 

Ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus vaikų psichologinės raidos ypatumai ir pozityvaus elgesio įpročių formavimas. Atvejų analizė.
Ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus vaikų psichologinės raidos ypatumai ir pozityvaus elgesio įpročių formavimas. Atvejų analizė.

Išklausėme seminarą, pasidalinome gerąja darbo patirtimi su dirbančiais pedagogais, susipažinome su jų darbo specifika, taip pat apžiūrėjome specialiųjų poreikių ikimokyklinio amžiaus vaikų grupes, mokinių klases, sporto salę, rankdarbių dirbtuves, vaikų įvairius rankdarbius… Ačiū Birutei Navikienei Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro direktorei ir specialiojo ugdymo centro švietimo pagalbos ir konsultavimo skyriaus vedėjai Daliai Kasperavičienei už šiltą priėmimą ir pristatymą, supažindinimą su šio centro veikla.

 

Skelbimas
Skelbimas

Vis bėgam ir bėgam, skubam ir skubam, nesustodami ir nesidairydami atgal. O jeigu atsigręžtume, pamatytumėm savo vaikystę, kai nerūpestingai valgėme ledus ir svarbiausias rūpestis buvo – dovana Kalėdoms ir gimtadieniui J

“Spindulėlio” darželio bendruomenė siūlo Jums sustoti ir sugrįžti į vaikystę. Šeimos dienos proga, norime Jus pakviesti į spektaklį, kuriame atsipūsite nuo dienos darbų ir pasijusite vaikais…

Jūsų laukiame gegužės 14 d. (antradienis) 17.00 val. Atvykite be mažųjų (jie jau matė spektaklį). Su jais pabus geriausios draugės – auklėtojos.

 

Viskas įveikiama kartu su mama
Viskas įveikiama kartu su mama

2019 m. gegužės 7 dieną vyko „Zuikučių“ grupės vakaronė „Viskas įveikiama kartu su mama“, skirta Motinos dienai. Į grupę atvykusi dailininkė Nijolė Morkūnienė, mokino gausiai susirinkusias mamas ir vaikučius dekupažo technikos. Pasisėmę žinių, vaikai kartu su mamytėmis dekupažo technika puošė nuotraukų rėmelius ir magnetukus. Atrodo sudėtinga? Su mama viską galima įveikti!

 

„Tu man kaip saulytė, mamyte“
„Tu man kaip saulytė, mamyte“

Mamos diena yra tarptautinė šventė švenčiama ne vienoje pasaulio šalyje, tačiau gali skirti datos, kada ji minima. Mama – vienas svarbiausių asmenų žmogaus gyvenime, su kuriuo pirmiausia susitinkame tik gimę. Gerbti ir mylėti jas privalome visą laiką, bet minint Mamų dieną, atiduodame visą savo dėmesį tik joms, kaip jos atidavė save augindamos vaikus ir besirūpindamos šeimos gerove.

 

Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!
Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

2019 m. gegužės 7 d. Kauno miesto savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

 

PROJEKTAS „TEATRO SAVAITĖ “SPINDULĖLYJE” 2019”
PROJEKTAS „TEATRO SAVAITĖ “SPINDULĖLYJE” 2019”

Kovo 20-ta diena Pasaulinė teatrų vaikams ir jaunimui diena. Pradžiuginti mažuosius pažintimi su gerai žinomais mylimiausių pasakų veikėjais, žinomais personažais. Puiku, kaip patys mažieji turi galimybę kurti, fantazuoti, vaidinti, patirti pačių gražiausių, fantastiškiausių nuotykių būdami įvairiais personažais. Nepamirštami įspūdžiai ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje pasilieka ilgam. Į pasiruošimą aktyviai įsijungia ugdytinių tėvai ir įstaigos bendruomenės nariai, atsiranda vieningumas.

 

PROJEKTAS „VAIKŲ VELYKĖLĖS 2019“
PROJEKTAS „VAIKŲ VELYKĖLĖS 2019“

Kas gali būti nuostabiau už pirmąją pavasario šventę – Velykas. Šis pavasario šventės laikotarpis ypač tinkama terpė kurti, šokti, dainuoti, žaisti, vaidinti. Vaikai jų laukia taip pat, kaip šiltų saulės spindulių, kaip Velykų bobutės dovanų ar Velykinio zuikio pyrago.

 

Balandžio 10 d.“Saulutės“ gr. vaikučiai vyko į Kauno kolegiją
Balandžio 10 d.“Saulutės“ gr. vaikučiai vyko į Kauno kolegiją

Balandžio 10 d.“Saulutės“ gr. vaikučiai vyko į Kauno kolegiją, kurios metu, kolegijos burnos higienistai vertino vaikų burnos higienos būklę.Apžiūra prasidėjo edukacine pamokėle. Vaikai susipažino su odontologijos kabineto aplinka, instrumentais, bei galėjo užduoti jiems kylančius klausimus.

 

PROJEKTAS „MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI“
PROJEKTAS „MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI“

Balandžio 02 d. Tarptautinė Autizmo supratimo diena. Autizmo sutrikimus turinčių žmonių skaičius didėja visame pasaulyje, todėl ši problema kasdien vis aktualesnė. Ketvirti metai pasaulio bendruomenė balandžio 2 –ąją Autizmo supratimo dieną pažymi naudodama mėlyną spalvą.

 

PROJEKTAS „MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI“
PROJEKTAS „MES VISI SKIRTINGI, BET VIENI KITIEMS REIKALINGI“

Kovo 21 d. – vienos poros, bet iš skirtingų spalvų siūlų ir skirtingais raštais numegztos kojinės yra tapusios tarptautiniu tolerancijos žmonėms su Dauno sindromu simboliu.

 

Vasario mėnesį startavo Lietuvos Mažųjų žaidynės.
 Vasario mėnesį startavo Lietuvos Mažųjų žaidynės.

Vasario 22 dieną Kauno lopšelis – darželis „Spindulėlis“ įstaigoje buvo surengtas I – asis žaidynių etapas, kuriame dalyvavo mūsų mažieji olimpiečiai. Žaidynių metu vaikai susipažino su olimpiniais simboliais, visi kartu pasakė žaidynių priesaiką ir atlikus apšilimą su žaidynių talismanu Olimpiuku, pradėjo varžytis įvairiausiose estafetėse ir dalinosi puikia nuotaika!

 

Vaikų konferencija „Kuriu gimtinei“
Vaikų konferencija „Kuriu gimtinei“

2019 m. vasario 21 dieną darželio priešmokyklinės „Zuikučių“ grupės ugdytinis MARKAS ČEPULIS dalyvavo Kauno ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinių grupių vaikų konferencijoje „Kuriu gimtinei“, kuri vyko Kauno lopšelyje-darželyje „Vilnelė“. Markas konferencijoje pristatė pranešimą „Renkuosi ateitį“.

 

Kviečiame į STEP tėvų grupę (6-12m.)!
Kviečiame į STEP tėvų grupę (6-12m.)!

Kviečiame į STEP tėvų grupę (6-12m.)!

 

Sportas – sveikata!
Sportas – sveikata!

Sportas – sveikata! Lapkričio mėnesį buvome pakviesti prisidėti prie akcijos „Sportuojantis koridorius“, kurią organizavo Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija. Akcijos tikslas – paskatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, erdvėje – koridoriuje. Mūsų darželyje renginys vyko 2018 m. lapkričio 7 d., nuo pat ryto neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytojai ruošė įvairias kliūtis koridoriuje, taip pat į šią akciją įtraukė ir vaikučių tėvelius, skatindami kartu atlikti užduotis. Vėliau sudalyvauti buvo pakviestos visos darželio grupės bei pedagogai.

 

Bėgimas aplink mokyklą
Bėgimas aplink mokyklą

Darželio bendruomenė spalio 1-12 dienomis turėjo užduotį susitikti lauke kiekvieną rytą sutartu laiku. Kviečiami dalyvauti buvo visi, tiek vaikai, tiek pedagogai ir prisidėti prie puikios idėjos – apibėgti savo darželį. Taigi, dvi savaites rytais lauke buvo atliekamas apšilimas, paskui apibėgamas labai didelis ratas aplink ugdymo įstaigą. Nuostabi idėja ir puikus fizinio aktyvumo skatinimas ne tik mažiems, bet ir dideliems.

 

Sveika ir laiminga – misija (ne)įmanoma?
Sveika ir laiminga – misija (ne)įmanoma?

Spalio 9 dieną darželio pedagogų bendruomenė minėjo Tarptautinę mokytojo ir Pasaulinę psichikos sveikatos dieną.

 

Futboliuko diena
Futboliuko diena

Nors ir lietus už lango, mums tai ne problema! Norėdami toliau aktyviai gyventi, rugsėjo 28 dieną ugdymo įstaigoje surengėme ,,Futboliuko šventę“. Susirinkome visi – tiek vaikai, tiek pedagogai. Su futbolo kamuoliais ne tik atlikinėjome įvairias užduotis, bet vaikai gavo galimybę pažaisti futbolą su netradiciniu kamuoliu – tai buvo didelė naujiena, kurią visi norėjo išbandyti.

 

,,Judėk Zumbos ritmu“
,,Judėk Zumbos ritmu“

Prasidėjus Europos sporto savaitei, ugdymo įstaigoje prasidėjo ir įvairiausi, fizinį aktyvumą skatinantys, renginiai. Pirmasis jų – rugsėjo 26 dieną vykęs ,,Judėk Zumbos Ritmu“. Renginio tikslas – suteikti darželio vaikams galimybę sušokti zumbą. Šio renginio organizatoriai atsiuntė video medžiagą, kurioje buvo muzikos takelis bei judesiai, kuriuos turėjome išmokti. Vaikų džiaugsmas ir juokas buvo neįkainojamas šokant zumbą su draugais bei pedagogais.

 

,,Rieda ratai rateliukai“
,,Rieda ratai rateliukai“

Norėdami apsaugoti gamtą bei savo sveikatą, savo ugdymo įstaigoje rugsėjo 21 dieną surengėme šventę vaikams norėdami paminėti dieną be automobilio. Vaikai susirinko į darželį su įvairiausiomis transporto priemonėmis – dviračiais, paspirtukais ir kt. Lauke buvo paruoštos įvairiausios užduotys ir estafetės, kurias vaikai turėjo įveikti su savo transporto priemonėmis.

 

Nuorodos